Dobra lokalizacja

Miejsca parkingowe

Klimatyzacja

Wysoki standard wykończenia

Budynek bez barier

Rozpoczęcie budowy

IV kw. 2024 r.

Pozwolenie na użytkowanie

IV kw. 2026 r.

Liczba budynków

1

Powierzchnia lokali

84-326 m2

Liczba lokali usługowych 

7

OPIS INWESTYCJI

Apartamenty Kościuszki – to prestiżowy budynek mieszkalno-usługowy, który powstanie w centrum miasta. Wykończony w wysokim standardzie, trzypiętrowy apartamentowiec będzie
oferował 51 komfortowych mieszkań o zróżnicowanych powierzchniach i rozkładach.

Każde mieszkanie zostało zaprojektowane z myślą o wygodzie i funkcjonalności, z dbałością o detale i jakość wykończenia. Obszerne balkony i duże przeszklenia z widokiem na panoramę miasta – to tylko niektóre z atutów Apartamentów Kościuszki.

Wygodne parkowanie samochodu umożliwią miejsca postojowe usytuowane w garażach podziemnych oraz na terenie naziemnym inwestycji. Dodatkowo, w budynku znajdować się będzie cichobieżna winda.

Co istotne, usytuowanie inwestycji gwarantuje najlepszy możliwy dostęp do infrastruktury miejskiej, począwszy od zjazdu na autostradę, poprzez sąsiedztwo Szpitala, Policji, oraz wielu placówek usługowych.

Dodatkowo, w budynku znajdą się lokale handlowo-usługowe, co pozwoli mieszkańcom na szybszy dostęp do różnego rodzaju usług. Natomiast dla przedsiębiorców lokale usytuowane na parterze budynku stanowią doskonała okazję ,aby zaprezentować swoją działalność w dynamicznym środowisku miejskim.

Apartamenty Kościuszki – To idealne miejsce do zamieszkania dla tych, dla których architektura i jakość są tak samo ważne jak lokalizacja. Nasze mieszkania , to doskonały wybór dla miłośników
miejskiego życia, a jednocześnie ceniących sobie łatwy dostęp do terenów zielonych.”

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i dołączenia do społeczności mieszkańców oraz przedsiębiorców, którzy doceniają doskonałą lokalizację oraz wysoką jakość życia i pracy.
Dla zainteresowanych oferujemy kompleksowe wsparcie w procesie zakupu.

Wyszukaj lokal usługowy

wdt_IDLokalKondygnacjaPowierzchniaEkspozycjaCena nettoStatusPlanRzut
8AK-LU10107,45 m2Do sprzedania
15AK-LU2090,41 m2Do sprzedania
16AK-LU3093,10 m2Do sprzedania
17AK-LU4084,11 m2Do sprzedania
18AK-LU50173,53 m2Do wynajęcia
19AK-LU60110,66 m2Do wynajęcia
20AK-LU70326,88 m2Do wynajęcia

LOKALIZACJA