villa ordo V

 villa ordo V to kolejna inwestycja w centralnej części Brzeska. Osiedle składające się z trzech nowoczesnych budynków w zabudowie szeregowej ,które cechuje unikalna architektura, starannie zaprojektowane, funkcjonalne przestrzenie mieszkalne z dużymi oknami oraz balkonami.

Założenia projektowe przewidują mieszkania i domy trzy-czteropokojowe dzięki czemu możemy sprostać zróżnicowanym potrzebom. W budynkach znajdować się będzie 9 domów jednorodzinnych oraz 8 mieszkań dwupoziomowych o metrażach 58 m2 - 146 m2.

Nowoczesne układy lokali mieszkalnych z otwartą kuchnią mają na celu zapewnienie maksymalnej funkcjonalności i poczucia nieskrępowanej przestrzeni. Dla zwiększenia komfortu wszystkie mieszkania oraz domy posiadają ogródki z tarasami, co z pewnością docenią wszyscy,
którzy marzą o własnym ogrodzie.

Dodatkowo do każdego lokalu mieszkalnego przynależy garaż lub miejsce postojowe.
Wieloletnie doświadczenie jak również dbałość o każdy detal pozwolą nam zaoferować domy i mieszkania o najwyższym standardzie.

W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji znajdują się sklepy, punkty usługowe, miejsca rozrywki i rekreacji oraz placówki oświatowe i służby zdrowia.

Planowany termin oddania inwestycji to III kwartał 2019 r.

Inwestycja prowadzona jest w oparciu o założenia nowej ustawy o ochronie praw nabywcy lokalu mieszkalnego z dnia 16 września 2011 r. dla której prowadzony jest Mieszkaniowy Rachunek Powierniczy.

Przykładowe aranżacje

Wyślij e-mail nasz pracownik skontaktuje się z Tobą

Skontaktuj się z nami

601 982 999